Viyo Recuperation Köpekler İçin 150 Ml. (KÖV006)

Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Viyo Recuperation Köpekler İçin.

  

Kullanım Amacı: Böbrek problemleri olan hastalara son derece faydalı bir sekilde hizmet etmektedir. İnulin obezite vakalarında da yararlıdır. Pankreas ve safra kesesi üzerindeki stresi azaltır İnulin kabızlığı azaltır. Alerji ve gıda hassasiyeti riskleri daha azdır. İstenmeyen mikroorganizmaların artışı önlenir. Kolon kanseri riskinde azalma görülür İnulin, kolesterol seviyesinde olumlu bir etkiye sahiptir. 

 

*200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo firmamıza aittir.


Kullanım Şekli ve Dozu: 

Viyo Recuperation en iyi şekilde saf olarak veya içme suyu ile çözülerek (%70 Viyo Recuperation / %30 Su oranında) direkt veya mama üzerine dökmek suretiyle tercihen sabah verilir. Zor durumlarda bir şırınga yardımıyla ağız içerisine verilebilir. Küçük ırk köpekler için (0-10 kg) ortalama günlük doz 15-30 ml, orta ırk köpekler (10-25 kg) ortalama günlük doz 30-50 ml, büyük ırk köpekler için (>25 kg) ortalama günlük doz 50-70 ml.

Saklama Koşulları: Açılmamış ambalajı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Viyo Recuperation açıldıktan sonra 7 gün süreyle kullanılabilir. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edin ve oda sıcaklığında verin. 

Uyarılar: Çocukların ve kontrolsüz kullanımı önlemek için hayvanların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

*BU BİR İLAÇ DEĞİL YEM KATKI MADDESİDİR. TEDAVİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

*200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo firmamıza aittir.