İPTAL & İADE PROSEDÜRÜ

Sipariş İptali 
Sipariş verildikten 1 saat sonra siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi 0 252 214 2960 nolu irtibat numaramızdan tarafımıza iletmeniz ya da web sayfamıza üye girişi yaparak Hesabım - Siparişlerim alanından sipariş iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş İadesi
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. İade talebinizle ilgili ürün veya ürünleri kargo şirketi ile bize ulaştırmanız durumunda hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR