HAKKIMIZDA

Muğla Veterinerlik Hayvancılık San.ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye'nin ilk veteriner şirketlerinden birisi olarak 1988 yılında kuruldu. Zamanla gelişen şirket bünyesinde; Muğla Veteriner Polikliniğinin yanı sıra, 2008 yılında kurulan Medika-Vet Hayvan Hastanesi yer almaktadır.

Muğla ili genelinde evcil hayvanların koruyucu hekimliği, laboratuar, teşhis ve tedavi hizmetleri yanı sıra, Pet-Shop ve Pet-Otel hizmetleri de vermektedir.

Toplamda 3'ü uzman olmak üzere 5 Veteriner Hekim tarafından Polikliniğimiz ve hastanemiz 24 saat acil klinik hizmeti vermektedir. Teknolojik aletler, donanım ve cihazlarla birlikte gezici klinik ekiplerimiz ve modern muayene ve operasyon salonlarında dürüst ve çağdaş Veteriner Hizmetleri sunmayı ilke olarak benimsemiş kadrolarımız, Veteriner Hekimliğe ve ülke hayvancılığına katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Yaptıkları işi önemseyerek, her geçen gün eğitim ve yeteneklerini geliştiren, çalışmaktan büyük zevk alan, hasta bakımını her geçen gün daha mükemmel hale getirmek için çaba gösteren profesyonel ekiplerimiz, iş yerlerimizi toplumda daha saygın ve daha güvenilir hale getirme çabasını her geçen gün artırarak sürdürmektedirler.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR