Üyelik Sözleşmesi

İşbu KULLANICI SÖZLEŞMESİ (SÖZLEŞME), Muğla Veterinerlik Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti., (ŞİRKET) tarafından işletilen www.muglabal.com  (SİTE) internet adresinde ürün alımı yapmak üzere (ALICI) ile ŞİRKET arasında, üye kayıt aşamasında aktedilmektedir. KULLANICILAR, SİTE'ye üye olarak bu sözleşmenin ve aşağıda belirtilen iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası niteliğindeki diğer sözleşmelerin(*) tamamını okuduklarını, içeriğini bütünü ile anladıklarını ve bütün hükümlerini kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

ŞİRKET, değiştirilen maddeleri SİTE'de duyurmak kaydı ile SÖZLEŞME'yi tek taraflı olarak değiştirme veya düzenleme hakkına sahiptir. Yapılan tüm değişiklikler ve düzenlemeler SİTE'de  ilan edildikten 7 gün sonra geçerlilik kazanır.

KULLANIM VE ÜYELİK KOŞULLARI

SİTE'de alım satım yapabilme yetkisi, sadece ŞİRKET ile hukuken bağlayıcı olan bu SÖZLEŞME'yi SİTE'ye üye olmak kaydıyla onaylayan KULLANICILAR'da bulunmaktadır.

Üye olmak için reşit olmak, ŞİRKET tarafından istenen kimlik bilgiler ile diğer bilgileri eksiksiz olarak bildirmek yeterlidir. SİTE üyeliği ÜCRETSİZDİR. Reşit olmayan kişiler, hizmetlerden faydalanmaz ve üye olamazlar. Ayrıca, ŞİRKET tarafından görülen lüzum üzerine geçici olarak uzaklaştırılmış veya süresiz yasaklamış KULLANICILAR da  hizmetlerden faydalanamazlar.

ÜYELİĞE KABUL VE SONUÇLARI

* Mesafeli satış sözleşmesi, güvenlik sözleşmesi, gizlilik sözleşmesi, iptal ve iade sözleşmeleri, iş bu sözleşmenin eki ve  ayrılmaz parçası niteliğinde olup, KULLANICILAR tarafından bu sözleşme ve sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçası niteliğindeki belirtilen diğer sözleşmelerin okunup anlaşıldığı ve tamamına  uyulacağı beyan, kabul ve taahhüt edilmiştir. Üyelik işlemlerinin tamamlanması ve SİTE tarafından üyeliğin aktif hale getirilmesi ile bu yükümlülük başlamış olacaktır. Tüm sözleşmelere aykırı hareket ve kötüye kullanım nedeniyle KULLANICILAR, sorumlu olduklarını, sorumlulukları çerçevesinde zararları tazmin edeceklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR